Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk!

“Mājas kafejnīcu dienās” novadi, pagasti, pilsētas un ciemi aicina apmeklētājus izbaudīt vietējo kulināro piedāvājumu, iepazīstot arī to tradīcijas un kultūru. Šajās dienās savas durvis ikvienam apmeklētājam ver gan esoši ēdināšanas uzņēmumi – kafejnīcas, restorāni, krodziņi, viesu mājas, gan saimniecības un vietējie iedzīvotāji, kas ikdienā nenodarbojas ar ēdināšanu vai viesu uzņemšanu, bet šajā dienā pārvēršas par kafejnīcām – atver savas mājas un sētas, lai cienātu viesus ar sava novada vai ģimenes īpašajiem ēdieniem.

Sētu Zemgales tīrumu sirdī zem neaptveramā debesu juma, kur var vērot citur neiespējamas mākoņu ainavas, Ilze Riteniece atvērusi vīna darītavu, kurā aromātisko dzērienu darina no rabarberiem, jāņogām, āboliem un pīlādžiem. “Mājas kafejnīcu dienu” ietvaros, sestdien, 25.septembrī, namamāte aicina uz mājas vīna degustāciju un pusdienām, kuru gatavošanā iesaistīsies visa ģimene.

Auru Cīruļos šajā dienā varēsiet baudīt Zemgales līdzenumu mieru, rūpīgi izlolotu vīnu un tādus gardumus kā uzkodu plati (pašu vītināta gaļa, mājas siers, dārzeņi) pie vīna degustācijas. Pamatēdienā jūs lutinās ar grilētu cūkgaļu un kartupeļu pankūkām ar sezonas sēņu mērci, bet desertā gaidāms biezpiena sacepums ar ogu ķīseli un zāļu tēju.

Baudi mierīgu lauku burvību, no sirds gatavotu gardu ēdienu un aromātisku mājas vīnu!

Piedāvājuma cena: 20 EUR/pers.

Mājas kafejnīcas darba laiks: 12:00 – 20:00

Lūgums DALĪBU IEPRIEKŠ PIETEIKT!
Kontaktinformācija:
mob.29299030 / pirts@ciruli.lv
“Cīruļi”, Auru pagasts, Dobeles novads
SAIMNIEKIEM IR TIESĪBAS ATTEIKT APKALPOT APMEKLĒTĀJUS, KAS NAV IEPRIEKŠ PIETEIKUŠIES!

Pēc “Mājas kafejnīcu dienu” apmeklējuma lūdzam aizpildīt aptaujas anketu majaskafejnicas.lv/aptauja.
Aptaujas mērķis ir noskaidrot kampaņas “Mājas kafejnīcu dienas” apmeklētāju apmierinātību ar pasākumu.

Pasākumus Dobeles novadā organizē Dobele Dara, sadarbībā ar Dobeles novada darītājiem un Auces, Dobeles, Tērvetes Tūrisma informācijas centriem

www.celotajs.lv